Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Редан і підлітки. Не ведись!!!

Date: 15 березня 2023 о 18:47, Refreshed 16 березня 2023 о 10:07
216 views

Україною поширюється небезпечна молодіжна субкультура ПВК "Редан", започаткована в росії, учасники якої влаштовують бійки в громадських місцях. Дії даної субкультури спрямовані на масове залучення підлітків до агресивної поведінки та дестабілізації внутрішнього порядку в країні.

УВАГА! Нова небезпека - субкультура ПВК "Редан"!
Шановні батьки наших учнів!
Хочемо звернути Вашу увагу на останні загрозливі прояви впливів на нестабільну підліткову психіку новітніх Інтернет-технологій впливу на них з подальшими негативними проявами. Не так давно ми поступово оговталися від впливів різних практик типу "Синій кит", як от з країни агресора прийшов новий вид, так звана субкультура "Редан". Поширення відбувається різними способами, через телеграм-канали, viber-групи, через соціальну мережу TikTok та іншими способами.
Багато підлітків отримуючи від них інформацію створюють свої канали та групи і продукують цю субкультуру на своїх однолітків, однокласників, друзів.
Організатори та послідовники субкультури ПВК "Редан" призначають так звані акції, які збирають їх в одному місці після чого там проводиться масова бійка підлітків, що ї є завданням організаторів. На ці події змушена відволікатись і реагувати національна поліція, служба ювінальної превенції в той час коли питання фіксації доказів війни, підтримання громадського спокою та контролю, збивання ворожих дронів та ракет, оборона країни є ключовими завданнями сьогодення.
Організатори вміло використовують психологію підлітків, створюють дві групи учасників "Редан" та "Антиредан", які мають між собою з'ясувати обставини способом масових бійок. Завдання цього руху - це дестабілізація ситуації в країні за допомогою молодіжних рухів, так як вони виявляються найбільш впливовими.
В Україні також з’явилися представники заснованого у росії руху "ПВК "Редан", членів якої наразі масово затримують у РФ. 27 лютого підлітки, які відносять себе до російської субкультури "ПВК Редан", збирались для масових бійок у Києві, Харкові, Львові, Житомирі та Івано-Франківську.
Просимо врахувати дану інформацію, спостерігати і контролювати своїх дітей, чим вони займаються, де пербувають, з ким. Особливо в 2 половині дня та на вихідних. Одночасно нагадуємо, що в громаді діє вимога щодо заборони перебування неповнолітніх в громадських місцях у вечірній час без батьків. При потребі надання допомоги звертайтесь до вчителів, класного керівника, практичного психолога.
Comments:
Only authorized users can leave comments.